Eva Volrábová, diplomovaná zdravotní sestra

nar.9.2.1965 v Plzni

Profesní dráha

Od roku 1984 nepřetržitě pracuji s lidmi jako zdravotní sestra v lůžkovém i ambulantním sektoru s praxí v různých oborech. V roce 1991 jsem nastoupila v rakouském  Innsbrucku na oddělení plastické chirurgie a následně v roce 1994 přešla na soukromou kliniku v Innsbrucku. Na pozici staniční a vrchní sestry jsem roku 2000 ukončila zahraniční působení z důvodu mateřské dovolené.

Počínaje rokem 2006 poskytuji masérské a poradenské služby.

Po celou dobu praxe se průběžně vzdělávám formou zdravotnických seminářů a od roku 1994 průběžně studuji alternativní obory.

Při své práci jako sestra i jako masérka používám v kontaktu s lidmi základního principu celostní medicíny - pohledu na člověka jako na celek, na komplexní bytost s tělem a duší.

V posledních sedmi letech jsem se zcela ztotožnila s pohledem Etikoterapie na vznik nemoci a možnost uzdravení.                         

Zároveň jsem přijala základní principy rodinných konstelací Berta Hellingera, u kterého jsem absolvovala část výcviku.

Po zkušenostech načerpaných dlouholetou praxí jsem přešla kromě aktivní práce k přednáškové činnosti, podpoře a poradenství .

V současné době pracuji opět jako zdravotní sestra v Rakousku pro Tirol Kliniken na oddělení LKH Hochzirl Interne Mitteltrakt 1 a jako Poradce pro pozůstalé.

 

Od roku 2018, po ukončení zahraničního působení, pracuji jako zdravotní sestra a koordinátor v IVF centru Natalart s.r.o. v Plzni.